FacebookEnglish
Menu

שירותי הלשכה

תוצאות הבחירות למוסדות הלשכה - פברואר 2014

חברות חברים יקרים,

 

להלן תוצאות הבחירות למוסדות הלשכה:

 

לתפקיד יו"ר הלשכה:

                                אוהד דנוס - 503 קולות

                                חיים מסילתי - 190 קולות

                                דן לאופר - 17 קולות

 

החב' אוהד דנוס נבחר לתפקיד יו"ר הלשכה

 

 

לתפקיד חברי ועד הלשכה:

                                אומיד סולימני עודד - 398 קולות

                                יוסף רייטן - 332 קולות

                                ז'נט אמיר - 318 קולות

                                חיים אטקין - 312 קולות

                                רונן וגנר - 297 קולות

                                אלכס חפץ - 274 קולות

                                מטי לשם - 273 קולות

                                אלי כהן (בן-מאיר) - 235 קולות

                                יעקב הלוי - 232 קולות

                                פזית בובליל - 224 קולות

                                רינת וויס רביב - 196 קולות

                                נחום רוככברגר אלוני - 196 קולות

                                מאיר פינקלשטיין - 150 קולות

                                ירון יהודה - 132 קולות

                                שמעוני ערן - 130 קולות

  

נבחרו לועד:

אומיד סולימני עודד - מ"מ יו"ר הלשכה,

יוסף רייטן, ז'נט אמיר, חיים אטקין, רונן וגנר,

אלכס חפץ, מטי לשם, אלי כהן (בן-מאיר), יעקב הלוי

 

 

לתפקיד יו"ר בית הדין:

                               דברת אולפינר - 229 קולות

                               שלומי יפה - 208 קולות

                               יוסף פישלר - 147 קולות

                               ערן לס - 108 קולות

 

החב' דברת אולפינר נבחרה כיו"ר בית הדין

 

 

לתפקיד חברי וועדת ביקורת:

                                יגאל אברהמוב - 282 קולות

                                ארנון ראמי - 231 קולות 

                                נתן בן-חיים - 227 קולות

                                דני מור - 192 קולות

                                הרצל מימון - 171 קולות

                                עפר ניר - 154 קולות

                                יעקב אשר - 129 קולות

                                יששכר גרמן - 123 קולות

                                ניר אנגל - 95 קולות

 

לתפקיד חברי וועדת הביקורת נבחרו החברים:

 

יגאל אברהמוב - יו"ר ועדת הביקורת,

ארנון ראמי, נתן בן-חיים, דני מור, הרצל מימון

  

 

לתפקיד נציג סניף חיפה והצפון לוועד הלשכה המרכזי:

                                עומר סרחן - 32 קולות

                                פנחס שפירא - 74 קולות   

 

החב' פנחס שפירא נבחר כנציג סניף חיפה והצפון לוועד המרכזי

 

 

           

                      בברכת הצלחה לחברים,

 

 

                           אמנון נזרי,        

                           יו"ר ועדת הבחירות 

|
|
|
|
|